0%
Posted inDom Zdrowie

Jaki prezent na święta?

Zawsze na święta jest ten sam problem. Co kupić? Co się przyda? Co komuś się spodoba? W tym poradniku znajdziecie kilka pomysłów, które może wam się przydadzą albo natchną na coś innego.

Artykuły biurowe

Artykuły biurowe mogą się przydać każdemu. Mam tutaj na myśli kalendarz albo planner. Szczególnie polecany prezent dla zabieganych osób. W ten sposób będą mogły sobie łatwo organizować dzień, tydzień czy miesiąc. Plannery to obowiązkowa rzecz dla każdego, kto chce być dobrze zorganizowany i chce optymalizować swoje obowiązki i czas.

Coś dla kobiet, czyli biżuteria i kosmetyki

Biżuteria czy kosmetyki to coś co prawie każda z nas posiada. O ile z biżuterią łatwo trafić, to z kosmetykami może nie być już tak kolorowo, więc przed kupnem perfum lub kremu, upewnijcie się że dana osoba polubi ten zapach lub nie posiada alergii na dany kosmetyk. Jeżeli nie jesteście pewni to podpytajcie partnera czy przyjaciółkę, albo rozejrzyjcie się po łazience. Będziecie mogli się rozeznać przyglądając kremom, które używa na co dzień. Biżuterię także powinniście dopasować do gustu. Jeżeli kobieta zazwyczaj nosi srebro to nie kupujcie jej biżuterii ze złota i odwrotnie. Można pokusić się też o kupno własnoręcznie robionej biżuterii z lokalnej firmy. Na pewno kobieta doceni taki gest.

Ceramika i inne dodatki do mieszkania

Ceramika także jest dobrym pomysłem na prezent dla bliskich. Może jakieś spersonalizowane kubki dla rodziców lub pary znajomych? W okresie świąt można dorwać coś zabawnego. Można też zrobić samemu grafikę i zgłosić się do firmy, która zajmuje się produkcją takich spersonalizowanych kubków. Oprócz tego można kupić wazon, naczynie na jedzenie czy może coś co można powiesić na ścianie? Jakiś obraz albo plakat? Jeżeli ktoś jest podróżnikiem to polecam plakat z mapą świata, gdzie będą mogli zaznaczyć gdzie już byli i przypiąć zdjęcie. Oprócz tego dobrym pomysłem są świece. Szczególnie dla kobiet. Dzięki temu tak ładnie pachnie w niektórych mieszkaniach.

Książka

Tata lub brat lubią czytać? A może przyjaciółka uwielbia romanse? To także świetny prezent. Może ktoś z twojej rodziny lub znajomych jest molem książkowym i marzy o całej ścianie wypełnionej książkami? To nie wahaj się i kup mu tą książkę. Możesz podpytać przy okazji jakiegoś spotkania czy rozmowy telefonicznej jaki rodzaj książek lubi i udaj się do księgarni.

Prezent dla dziecka

Pamiętam z czasów swojego dzieciństwa, że klocków nigdy nie było zbyt dużo i uwielbiałam z nich budować zamki lub małe miasta. Podejrzewam, że obecnie niewiele się zmieniło i nadal to będzie świetny prezent dla dziecka. Oprócz tego oczywiście różne puzzle czy gry planszowe dla całej rodziny. Jeżeli dziecko lubi malować lub rysować to zestaw kredek w 24 lub 48 kolorach będzie dla dziecka bardzo fajne.

Słodkości

Jak wiadomo, każdy lubi słodkie rzeczy, więc oprócz powyższych prezentów można dodać coś na osłodę życia. Najlepiej zainwestować w dobrej jakości czekoladę. Ja uwielbiam, jak dostaję od kogoś zestaw słodkości z firmy Lindt. Uwielbiam ją. Pod tym linkiem możecie znaleźć ciekawe zestawy prezentowe: https://sklep.lindt.pl/collections/zestawy-prezentowe.


Dodaj komentarz