0%
Posted inO edukacji

Podrywanie na tinderze – jak zacząć?

Aplikacje randkowe z roku na rok cieszą się coraz to większym zainteresowaniem. Najbardziej popularną z nich jest Tinder. Jednak nie każdy wie jak zacząć poszukiwanie dziewczyny właśnie w takim miejscu. Skuteczne podrywanie kobiet na Tinderze może okazać się trudnym zadaniem, jednak dzięki przydatnym wskazówkom można sobie bardzo pomóc.

Bez odpowiedniej wiedzy na temat efektywnego podrywania, Tinder może mocno do siebie zniechęcić. Jednak z odpowiednim podejściem taka aplikacja może stać się świetnym narzędziem do poznawania kobiet. Jeżeli chcesz skutecznie podrywać, musisz włożyć trochę pracy. Z czasem natomiast wszystko dziać się będzie automatycznie.

Estetyczne zdjęcia

Przede wszystkim należy zadbać o dobre zdjęcia. Jest to jeden z najważniejszych elementów profilu randkowego. W takiej sytuacji mężczyźni muszą bardziej starać się od kobiet. Najgorszym pomysłem jest wstawianie selfie. Słabym rozwiązaniem jest również wrzucanie losowych zdjęć z wakacji czy tych zrobionych przez znajomych. Najlepszą opcją jest zrobienie zdjęć przez kogoś, kto się na tym zna. W ten sposób uzyskasz estetyczne fotografie, które będą cieszyć oko.

Krótki i treściwy opis

Kolejnym bardzo ważnym elementem profilu randkowego na Tinderze jest opis. Jednak najczęściej jest on czytany dopiero wtedy, kiedy kobiecie spodobają się Twoje zdjęcia. Opis musi być bardzo dobrze przemyślany, aby nie odstraszał on dziewczyn. Przede wszystkim musi być on krótki i zwięzły. Może być to opis Twoich zainteresowań, bądź intrygujący żart. Unikaj jednak długich lub desperackich opisów.

Zaczynanie rozmowy

Gdy już odpowiednio przygotowałeś swój profil i zaczynasz mieć nowe pary, warto zastanowić się nad zaczęciem rozmowy. Brak odpowiedzi na pierwszą wiadomość jest dość częstym problemem u mężczyzn. Unikaj pisania w pierwszej wiadomości sprośnych tekstów lub typowych komplementów. Dobrym pomysłem jest dodanie w takiej wiadomości imienia dziewczyny. Spersonalizowana wiadomość zwiększy szansę na odpisanie kobiety. Niektórzy decydują się również na wysłanie zapytania w pierwszej wiadomości (np. odnośnie preferencji co do jedzenia czy filmów).

Przeciąganie rozmów

Kolejną kwestią jest przeciąganie rozmowy. Zbyt długa pogawędka z kobietą na Tinderze może ją zniecierpliwić. Warto niedługo po zapoznaniu się umówić się na randkę. Jeżeli będziesz zbyt długo zwlekał, dziewczyna się zniechęci lub inny mężczyzna Cię ubiegnie. Jeżeli rozmowa się klei, warto szybko przejść do umówienia się na spotkanie. Sprawdź tu jak zagadać na tinderze.

Lokalizacja

Ostatnią sprawą jest dobra lokalizacja w aplikacji randkowej. Oczywiste jest to, że Tinder najlepiej działa w dużych miejscowościach. W ten sposób trafisz na więcej kobiet, przez co sama ilość par i potencjalnych spotkań zwiększy się. Jednak co w przypadku, kiedy mieszkamy w małej miejscowości lub nawet na wsi? W takiej sytuacji pamiętajmy o zwiększeniu puli widocznych kobiet. Dzięki większemu zakresowi odległości w Twojej aplikacji zacznie pojawiać się więcej dziewczyn.


1 response

Dodaj komentarz